CAŁA JA


 

Ewa Milun-Walczak – od 2012 roku absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wydział grafiki, specjalizacja główna: grafika wydawnicza, specjalizacja dodatkowa: fotografia. W obu dziedzinach – grafice i fotografii – wciąż dąży do perfekcji, nieustannie szuka możliwości dalszego rozwoju. Każda z prac stanowi tego wyraźne odzwierciedlenie.W prowadzeniu działalności jako „MILUNA” oferuje zainteresowanym zarówno szeroki pakiet usług z dziedziny projektowania graficznego jak i fotografii. Warto zwrócić uwagę na portfolio i warsztat artystki, oraz jakość jaką przedstawia każde wykonane dzieło.Usługi „MILUNA” polecamy szczególnie tym odbiorcom, którzy cenią sobie wysoką jakość, jak również potrafią zabezpieczyć czas na to, by dać artystce możliwość do pieczołowitego wykonania powierzonego zadania. Cechą charakterystyczną jest działanie z wysokim zaangażowaniem. Dzięki temu przekazany materiał końcowy może stanowić powód do satysfakcji dla obu stron – wykonawcy i zamawiającego.

Działającym na ostatnią chwilę polecamy skorzystanie z usług innych firm funkcjonujących na rynku. Szybko – prawie nigdy nie oznacza dobrze.

 

 

REKOMENDACJE


Ewa Milun-Walczak to nie tylko utalentowany fotograf, ale także bardzo dobry grafik. Wielokrotnie współpracowaliśmy i kontaktowaliśmy się w sprawach istotnych dla rozwoju naszej firmy. Ewa nigdy nas nie zawiodła. Działa szybko i sprawnie. Ochoczo odpowiada na pytania i zapewnia dobry kontakt. Precyzyjnie wyraża myśli, dzięki czemu obie strony wiedzą o czym rozmawiają. Zaprojektowała nam m.in. logo, a także całą serię grafik potrzebnych do reklamy.
Polecamy z pełną odpowiedzialnością.

Katarzyna i Maciej Chudkiewicz
„Cud Miód Malina” i „Degustacja”